کیت استخراج RNA از خون (رسوبی)

کیت استخراج RNA از خون (رسوبی)

درباره کیت استخراج RNA از خون (رسوبی)

RNA extraction kit from blood

کیت استخراج RNA به صورت رسوبی، به منظور استخراج از نمونه خون بیمارستانی و یا تحقیقاتی با کاربرد و خلوص بالا طراحی و تولید شده است. از جمله مزایای استفاده از این کیت، فرایند تسهیل شده، استفاده از مقدار کم خون، مناسب برای استخراج RNA ویروسی و غیر ویروسی موجود در پلاسما و... است. همچنین برای تسهیل دریافت نمونه آزمایشگاهی، کیت NTA قابلیت استخراج آر ان ای از بزاق و ادرار را داراست.

4,500,000 ریال

تعداد واکنش
تعداد سفارش

کاربرد کیت استخراج RNA از خون:

برای تشخیص بیماری های ویروسی نظیر کوید 19، هپاتیت B و C، HPV و ایدز و.... استخراج RNA از خون، بزاق و ادرار بیماران مبتلا به این بیماری ها برای استفاده در دستگاه های ریل تایم پی سی آر امری مهم و ضروری است. کیت استخراج RNA شرکت NTA با استفاده از متدهای جدید، میزان خلوص را بالابرده و همچنین موجب کاهش زمان انجام عملیات آزمایشگاهی از یک ساعت به نیم ساعت شده است. از جمله دیگر مزیت های استفاده از کیت استخراج RNA برند NTA، استفاده از نیم سی سی خون بیمار برای انجام عملیات آزمایشگاهی است و بر این اساس، از کمترین میزان خون بیمار بیشترین میزان ممکن RNA استخراج و قابل اندازه گیری با دستگاه اسپکتروفتومتری برای تعیین OD است.

روش استخراج RNA از خون:

استخراج RNA از خون به روش رسوبی انجام می شود، همچنین با استفاده از این کیت می توانید استخراج RNA از بزاق و ادرار را نیز انجام دهید.

تفاوت استخراج RNA با سواپ و یا از خون:

همواره این دو روش دارای تفاوت های قابل توجهی هستند، در استخراج RNA به وسیله سواپ، امکان خشک شدن نمونه، قرار نگرفتن کامل بزاق بر روی سواپ و همچنین مقدار پایین RNA استخراج شده وجود دارد، در صورتی که با استفاده از استخراج RNA خون، مقدار RNA تخلیص شده بسیار زیاد بوده و عدم امکان نتیجه گیری از آزمایش بسیار پایین است.

پروتکل استخراج RNA از خون:

بر اساس دستورالعمل قرارگرفته در پکیج کیت استخراج RNA، نحوه استفاده از بافر A و بافر B درج شده است.