کیت استخراج DNA از خون (رسوبی)

کیت استخراج DNA از خون (رسوبی)

درباره کیت استخراج DNA از خون (رسوبی)

DNA extraction kit from blood

کیت استخراج DNA به صورت رسوبی، به منظور استخراج از نمونه خون بیمارستانی و یا تحقیقاتی با کاربرد و خلوص بالا طراحی و تولید شده است. از جمله مزایای استفاده از این کیت، فرایند تسهیل شده، استفاده از مقدار کم خون، مناسب برای استخراج DNA موجود در پلاسما و... است. همچنین برای تسهیل دریافت نمونه آزمایشگاهی، کیت NTA قابلیت استخراج دی ان ای از بزاق و ادرار را داراست.

3,000,000 ریال

تعداد واکنش
تعداد سفارش

کاربرد کیت استخراج DNA از خون:

به منظور تشخیص بیماری های ژنتیکی، کاریوتایپینگ و همچنین بررسی اختلالات ژنتیکی، استخراج DNA کاربرد بسزایی دارد. انجام فعالیت های تحقیقاتی و آزمایشگاهی بر روی نواحی ژنی و همچنین ارزیابی وضعیت کروموزوم ها با استفاده از کیت های استخراج DNA قابل انجام است. از جمله نکته مهم در کیت استخراج DNA شرکت NTA، استفاده از مقدار بسیار کم خون (نیم سی سی)، خلوص بالا و همچنین سرعت انجام آزمایش بسیار بالا است.

روش استخراج DNA از خون:

استخراج DNA از خون به روش رسوبی انجام می شود، همچنین با استفاده از این کیت می توانید استخراج DNA از بزاق و ادرار را نیز انجام دهید.

تفاوت استخراج DNA رسوبی و ستونی چیست:

همواره این دو روش دارای تفاوت های قابل توجهی هستند، در استخراج DNA به روش رسوبی (بدون نیاز به استفاده از انکوباتور)، قیمت خرید کیت نصف هزینه کیت های ستونی بوده و همچنین زمان انجام فرایند آزمایشگاهی نیم ساعت است، در صورتی که در روش ستونی زمان انجام فرایند آزمایش 20 الی 30 دقیقه است.

پروتکل استخراج DNA از خون:

بر اساس دستورالعمل قرارگرفته در پکیج کیت استخراج DNA، نحوه استفاده از بافر A و بافر B و C درج شده است.